T370HW03 VB

| panel Model | T370HW03 VB |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,37 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| T370HW03 VB Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | AMVA3, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 819.36×460.89 mm |
| Obrys | 877×516.8 mm |
| Povrch | Antiglare (Haze 11%), Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 5000:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Doba odezvy | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 10 pcs CCFL Embedded (Balance board) |
| Signální rozhraní | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Vstupní napětí | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AUO T370HW03 VB.
AUO T370HW03 VB jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO T370HW03 VB nebo podrobné specifikace AUO T370HW03 VB nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO T370HW03 VB na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AUO T370HW03 VB jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO T370HW03 VB nebo podrobné specifikace AUO T370HW03 VB nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO T370HW03 VB na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "T370HW03 VB"
- AUO T370HW03 VB
- Datasheet T370HW03 VB
- Obrázek T370HW03 VB
- Cena T370HW03 VB
- Distributor T370HW03 VB

